Tehtud tööd

Skeemipesa / SP Engineers OÜ on riistvara ja tarkvara arendusteenuseid pakkunud juba alates 2014.-st aastast.

Allpool on toodud mõned näited meie poolt tehtud töödest.

Elektroonika riistvara arendus


Etnobird nutikas linnusöögimaja

Akutoitel töötav nutikas linnusöögimaja tuvastab linnu saabumise majja ning teeb seejärel linnust pildi, mis laetakse Wifi vahendusel serverisse ja on koheselt nähtav mobiilirakenduse kaudu. Terade andur annab kasutajale teada, kui linnusööt on majast otsa lõppemas.Alarõhu monitoorimise seade

Ehitusobjektidel alarõhu monitoorimiseks mõeldud seade. GSM side vahendusel edastatakse mõõteandmed serverirakendusele, mille vahendusel saab jälgida mõõtetulemusi. Seadme konfigureerimine toimub mugavalt mobiiltelefoni vahendusel.

Kaabliühenduste tester
Kaabliühenduste takistust ning õigsust kontrolliv kaablitester tööstusesse. LED indikaatorid vigastest ühendustest teavitamiseks

Kaupade jälgimislahendused
Kompaktsed trackerid, mis raporteerivad oma asukohast ettedefineeritud ajaintervalli vahendusel. Akutoitel töötavad trackerid on optimeeritud voolutarbega, mis võimaldab tagada nädalatepikkuse tööea. Veebipõhine kasutajaliides võimaldab trackerite teekonda jälgida kaardilt.

Tutvu ka meie teiste elektroonika riistvara arendustega

Masinnägemise rakenduste arendus

Dokumendituvastus Android ja iOS rakendustes

Omame häid algoritme dokumentide reaalajaliseks tuvastamiseks mobiili kaamerapildilt. Dokumentide tuvastamine töötab edukalt nii heledatelt kui ka tumedatelt taustadelt.

Mitmesuguse info tuvastamine mõõteseadmetelt

Pildianalüüsi teel oleme suutelised tuvastama mõõteseadmetelt nende seerianumbreid, mõõtelugemeid ja muud vajaliku informatsiooni

Tutvu lähemalt meie masinnägemise tarkvara arendamise teenustega.

Mobiilirakendused


Numro

Numro on Android nutirakendus, mis pakub lapsevanemale võimalust piirata ja kontrollida lapse nutiseadme kasutust ning muuta seal veedetud aeg mänguliselt harivaks ja arendavaks. Androidi rakendus Numro õpetab su lapsele telefoni kasutamise käigus matemaatikat, jälgib tema unerežiimi, võimaldab näha lapse asukohta reaalajas ning kannab hoolt, et laps liialt kaua telefonis aega ei veedaks.

Hankige see Google Play


PayTipTop makserakendus

Android rakendus annetuste kogumiseks puutemaksete vahendusel. Rakendus võimaldab seadistada emotsionaalse visuaalse ja audio tagasiside annetajale, et tekitada annetajas rõõmu.

Hankige see Google Play


Laohaldustarkvara

Androidi rakendus tööinvertari haldamiseks laos. Rakendusel on NFC tagide lugemise võimekus, mille tulemusel on lihtne mobiitelefoni abiga identifitseerida eset ning teostada sellega vajalikke tegevusi.

Tutvu ka meie teiste mobiilirakenduste arendustega.

Kas tekitas huvi? Kui sul on riistvara ja/või tarkvaraarenduse soov, siis kirjuta meile info@skeemipesa.ee või kasuta allpool olevat vormi ning leiame sobiliku lahenduse.

Võta meiega ühendust