Elektroonika seadmete arendus

SP Engineers OÜ on alates 2014.-st aastast pakkunud elektroonikaseadmete arendustööd. Tegeleme nii elektroonika riistvara disaini -, optimeerimise -, tarkvara loomise kui ka serveri- ja mobiilirakenduste arendamisega. Kõik see kokku võimaldab teil saada toote terviklahenduse meie juurest otsast lõpuni.

  • Elektroonikasedmete osas loome nii prototüüpe kui ka masstootmiseks mõeldud tooteid. Erinevaid prototüüpimisplatvorme kasutades (Raspberry Pi, Arduino, jt.) saame kiirelt ja soodsalt valideerida teie tooteidee sobilikkust reaalsetel klientidel. Masstootmiseks mõeldud toodetele loome custom trükkplaadid, mis on optimeeritud soodsast omahinnast ja vastupidavusest lähtudes.

  • Koostame teie toote tarneahela ning vajaliku dokumentatsiooni toote müügiks nõutud sertifikaatide (nt. CE) taotlemiseks.

  • Soovi korral pakume seadmete tootmist ja garantiituge. Sellisel juhul peate meile näiteks igakuiselt edastama vaid soovitud seadmete koguse ning me tarnime need Teile või Teie lõppkliendile.  

SP Engineers OÜ omab volitatud inseneri kutsetunnistust (tase 8), mis võimaldab teil taotleda projekti riistvaraarendusega seotud osade läbiviimiseks toetust näiteks EASi innovatsiooni- või arendusosakute programmide raames. Vaadake lähemalt https://www.eas.ee/teenused/.

SP Engineers OÜ on Eesti Elektroonikatööstuse Liidu liige.

Elektroonika riistvara disain
  • Pakume Internet of Things (IoT) täislahendusi, mis sisaldavad nii elektroonikaseadmete riistvara kui ka tarkvara. Kasutame kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid (NBIoT, Sigfox, LTE-M, Wifi, 2G/3G/4G, ...)
  • Pakume trükkplaadi disaini, analüüsi ja optimeerimise teenuseid
  • Loome valmismoodulitel baseeruvaid prototüüptooteid, mille abil saab kiiresti ja kuluefektiivselt valideerida toote/idee sobivust
  • Loome masstootmisküpseid elektroonikatooteid koos kõige vajaliku dokumentatsiooniga CE ja muuks vajalikuks sertifitseerimiseks
  • Teostame elektrotehnilisi arvutusi ja analüüs
  • Tegeleme 3D modelleerimise ning 3D-printimiseks sobivate jooniste loomisega. Omame kogemust mitme CAD joonestus - ja modelleerimistarkvaradega (Altium Designer, Eagle, SolidWork, COMSOL)

Tutvu meie poolt loodud elektroonikaseadmetega siin.

Tehtud projektid
Nutikas linnusöögimaja

Akutoitel töötav linnusöögimaja tuvastab linnu saabumise ning teeb  linnust pildi, mis laetakse üle Wifi serverisse. Pildilt tuvastakse linnuliik ja kuvatakse info mobiilirakenduses. Terade andur teavitab kasutajat lõppema hakkavast söödast.

IIRIS soolateraapia seade

Puuteekraaniga halogeneraator võimaldab kodustes oludes läbi viia soolateraapia seansse.

Alarõhu monitooringu seade ehitusobjektile

Ehitusobjektidel alarõhu monitoorimiseks mõeldud seade. GSM side vahendusel edastatakse mõõteandmed serverisse, kust saab jälgida mõõtetulemusi. Seadme konfigureerimine toimub mugavalt mobiiltelefoni vahendusel.

IoT lahendus niiskusemõõtjale

NBIoT-l baseeruv andmeside lahendus teede ning põldude monitoorimiseks mõeldud niiskusemõõtjale. Optimeeritud akutarbega NBIoT moodul suhtleb serverirakendusega, kust on võimalik näha detailset mõõteinfot.

Kaabliühenduste tester

Kaabliühenduste takistust ning õigsust kontrolliv kaablitester tööstusesse. LED indikaatorid vigastest ühendustest teavitamiseks

Jälgimislahendused logistika sektorisse

Kompaktsed trackerid raporteerivad oma asukohast eeldefineeritud ajaintervalli tagant. Akutoitel töötavad trackerid on optimeeritud voolutarbega, mis tagab nädalatepikkuse tööea. Veebipõhisest kasutajaliidesest näeb trackerite teekonda kaardilt.

Laserpojektor õmbluslõigetele

Laserprojektor kuvab kangale mobiilirakendusest valitud lõikejooned, mille abil saab kasutaja riidelõike välja lõigata.

Positsioneerimise lahendus siseruumidesse

Nutikasse kodusse mõeldud BLE Beaconitel baseeruv positsioneerimislahendus võimaldab mobiiltelefoni asukoha määrata toa täpsusega.

Ralli ajavõtusüsteem

Suure LED ekraaniga ralli ajavõtusüsteem registreerib võistlejaid laserkiire abil. Windowsi-põhine tarkvara võimaldab lihtsalt ajaarvestust pidada.

Hertzi ja Marconi seadmete replikad

Muuseumi eksponaadiks mõeldud seadmed võimaldavad paremini mõista raadioside arengut.

Köögi energiatarbe stend

TTÜ muuseumi jaoks loodud köögi energiatarvet illustreeriv väljapanek.

Häältuvastusega diktofon-projektor

Akutoitel toimiv portatiivne diktofon-projektor tuvastab kasutaja kõne ning kuvab kasutaja poolt räägitud teksti seinale või muule pinnale.

Elektrikvaliteedi analüsaator
Elektrilise golfikäru prototüüp
Alalisvoolu harjavaba mootori driver
Puutetundlik valgus- ja muusikainstrument
Autoistme kontroller
Ratastooli kontroller