Mobiilirakenduste arendus

Me loome Android ja iOS mobiilirakendusi kasutades native (Java, Kotlin, Swift) ja cross-platform arendusraamistikke (nt. React Native). Loome mobiilrakendusi, mis on suutelised juhtima erinevaid seadmeid nii üle serveripõhiste teenuste kui ka otse näiteks Bluetoothi vahendusel. Oleme loonud rakendusi, mis loevad infot NFC tagidelt.

SP Engineers omab häid algoritme mobiili kaamera pildilt reaalajas dokumentide tuvastamiseks Android ja iOS mobiiltelefonide jaoks. Dokumentide tuvastamine toimib edukalt nii heledatelt kui tumedatelt taustadelt.

Lisaks mobiilirakendusele loome ka nende toimimiseks vajalikke serveriteenuseid ning administreerimissüsteeme (PHP, NodeJS, Angular, React). 

Tarkvaraarendus
 • Pakume Internet of Things (IoT) täislahendusi, mis sisaldavad nii elektroonikaseadmete riistvara ja tarkvara, serverirakendust ning lõppkasutaja rakendusi veebis ja mobiilis
 • Loome tarkvara erinevatele prototüüpimisplatvormidele (Arduino, Raspberry Pi, ARM)
 • Valmistame mobiilirakendusi Android ja iOS platvormidele nii native kui ka cross-platvorm raamistikega (React Native). Tutvu meie poolt loodud mobiilirakendustega siin.
 • Ehitame veebi- ja serverirakendusi vastavalt kliendi vajadustele
 • Meie insenerid on suutelised looma teile lahendusi mitmekesiste tehnoloogiliste lahenduste abil
  • Programmeerimiskeeltest kasutame C/C++, C#, Swift, PHP, Python, microPython, Java, Javascript, Assembler
  • Operatsioonisüsteemidest omame kogemusi FreeRTOS, ARM Linux, Debian, Windows
  • Programmeeritavatest prototüüpimisplatvormidest ja kontrolleritest leiama sobiliku ARM, AVR, PIC, Arduino, Raspberry Pi, ESP8266, Nordic BLE, Pycom seast
Tehtud projektid
Etnobird nutikas linnumaja

Etnobird nutika linnumaja Android ja iOS rakendused võimaldavad lihtsalt jälgida linnumaja külastavaid linde, saada teavitusi linnutoidu lõppemisest ning lugeda täpsemat infot meiega kooselevate lindude kohta.

PayTipTop makserakendus

Android rakendus annetuste kogumiseks puutemaksete vahendusel. Rakendus võimaldab seadistada emotsionaalse visuaalse ja audio tagasiside annetajale, et tekitada annetajas rõõmu.

Laohaldustarkvara

Androidi rakendus tööinvertari haldamiseks laos. Rakendusel on NFC tagide lugemise võimekus, mille tulemusel on lihtne mobiitelefoni abiga identifitseerida eset ning teostada sellega vajalikke tegevusi.

Dokumentide digiteerimise rakendus

Android ja iOS rakendused, mis tuvastavad kaamera pildilt automaatselt dokumendid ja loovad sellest skaneeritud dokumendiga sarnase PDF dokumendi.

Numro haridusäpp

Numro on Android nutirakendus, mis pakub lapsevanemale võimalust piirata ja kontrollida lapse nutiseadme kasutust ning muuta seal veedetud aeg mänguliselt harivaks ja arendavaks. Numro õpetab su lapsele telefoni kasutamise käigus matemaatikat, jälgib tema unerežiimi, võimaldab näha lapse asukohta reaalajas ning kannab hoolt, et laps liialt kaua telefonis aega ei veedaks.