Mobiilirakenduste arendus

Me loome Android ja iOS mobiilirakendusi kasutades native (Java, Kotlin, Swift) ja cross-platform arendusraamistikke (nt. React Native). Loome mobiilrakendusi, mis on suutelised juhtima erinevaid seadmeid nii üle serveripõhiste teenuste kui ka otse näiteks Bluetoothi vahendusel.

Lisaks mobiilirakendusele loome ka nende toimimiseks vajalikke serveriteenuseid ning administreerimissüsteeme (PHP, NodeJS, Angular, React). 

Siin on mõned näited meie poolt loodud mobiilirakendustest:


Numro

Numro on Android nutirakendus, mis pakub lapsevanemale võimalust piirata ja kontrollida lapse nutiseadme kasutust ning muuta seal veedetud aeg mänguliselt harivaks ja arendavaks. Androidi rakendus Numro õpetab su lapsele telefoni kasutamise käigus matemaatikat, jälgib tema unerežiimi, võimaldab näha lapse asukohta reaalajas ning kannab hoolt, et laps liialt kaua telefonis aega ei veedaks.

Hankige see Google Play


Laohaldustarkvara

Androidi rakendus tööinvertari haldamiseks laos. Rakendusel on NFC tagide lugemise võimekus, mille tulemusel on lihtne mobiitelefoni abiga identifitseerida eset ning teostada sellega vajalikke tegevusi.


PayTipTop makserakendus

Android rakendus annetuste kogumiseks puutemaksete vahendusel. Rakendus võimaldab seadistada emotsionaalse visuaalse ja audio tagasiside annetajale, et tekitada annetajas rõõmu.

 Hankige see Google Play

Etnobird nutikas linnumaja

Etnobird nutika linnumaja Android ja iOS rakendused võimaldavad lihtsalt jälgida linnumaja külastavaid linde, saada teavitusi linnutoidu lõppemisest ning lugeda täpsemat infot meiega kooselevate lindude kohta.

Dokumentide digiteerimise rakendus

Android ja iOS rakendused, mis tuvastavad kaamera pildilt automaatselt dokumendid ja loovad sellest skaneeritud dokumendiga sarnase PDF dokumendi.

Soovid Android ja/või iOS mobiilirakendust?  Kirjuta meile info@skeemipesa.ee või kasuta allpool olevat vormi ning leiame sobiliku lahenduse.

Võta meiega ühendust