Skeemipesa

SP Engineers OÜ pakub erinevaid riist- ja tarkvara arendustöid alates 2014-st aastast. Meil on kompetentne arendusmeeskond, kes tuleb Teile appi  projektide ja rakendusideede teostamisel.

Analüüsime teie ärivajadusi ning pakume lähtuvalt nendest välja kõige mõistlikumad, sobilikumad ja kuluefektiivsemad viisid riistvara ja tarkvararakenduste loomiseks. Loome tooteid kiiresti valmivatest prototüüpidest kuni masstootmiseks sobilike lõpptarbijale mõeldud lahendusteni. Loome vajaliku dokumentatsiooni CE ja muude sertifikaatide taotlemiseks. Meil on head kontaktid mitmete Tallinna Tehnikaülikooli instituutide, erialaliitude ja ettevõttetega, mis võimaldab meil olla äärmiselt efektiivne ning paindlik.

Omad ettevõtet Eestis? Meil on volitatud inseneri kutsetunnistus (tase 8), mis võimaldab meil pakkuda koostööd näiteks EAS arendus – ja innovatsiooniosakute taotlemisel/teostamisel. SP Engineers OÜ on Eesti Elektroonikatööstuse Liidu liige.

Vaata meie poolt pakutavate teenuste nimekirja. Küsi oma ideele hinnapakkumist info@skeemipesa.ee

Meeskond
mm
Heigo Mõlder
Asutaja, Arendusjuht - elektroonika, PhD
tel.: +372 526 4992
info@skeemipesa.ee

Tehnikateaduste filosoofiadoktor - peamised uurimistöö teemad TTÜ Elektroenergeetika ja Mehhatroonika instituudis on seotud elektromagnetväljade, elektromagnetiline ühilduvus ja elektrikvaliteediga. Lisaks on Heigo elektroonika ja riistvara start-up-ide entusiast. Ta on Baltimaade suurima riist-ja tarkvara hackathon’i TehnoHack eestvedaja. Samuti on ta töötubade, remondikohvikute ja muude interaktiivsete ürituste organiseerimisega tegeleva Skeemipesa hackerspace’i asutaja. Valmistanud ise mitmeid IoT seadmeid ja hetkel juhib Skeemipesa SP Engineers OÜ elektroonikatöid.
mm
Tanel Kerstna
Asutaja, Arendusjuht - tarkvara, MSc
tel.: +372 516 9995
tanel@skeemipesa.ee

Kogenud IT projektijuht ning tooteanalüütik, kellel on enam kui 15 aastat kogemust ning mitmekesised teadmised mobiilirakenduste, CRM süsteemide, IoT lahenduste, iseteenindussüsteemide ning e-äri platvormide loomisest agiilsete metoodikatega (Scrum, Kanban). CSPO ja CSM sertifitseeritud. Balti riikide suurima osalejaskonnaga riistvara ja tarkvara hackathoni kaasasutaja.
mm
Ago Mõlder
Elektroonika- ja tarkvarainsener, konsultant, PhD
mm
Alvar Pällo
Elektroonika- ja tarkvarainsener
mm
Jüri Bogatkin
Elektroonika- ja tarkvarainsener, MSc
mm
Marek Jarkovoi
Elektri/elektroonika- ja tarkvarainsener, MSc
mm
Martin Jaanus
Elektroonikainsener, PhD
mm
Mihkel Tedremaa
Elektroonikainsener
mm
Riina Libe
UX / UI / Veebidisainer
mm
Tanel Jalakas
Elektroonikainsener, konsultant, PhD
mm
Veljo Sinivee
Elektroonikainsener, konsultant, PhD