Remondikohvik on sotsiaalne “hackerspace”, kus inimesed saavad parandada ise oma katki läinud asju ning kohtuda teiste inimestega, kes hoolivad iseparandamisest ja asjade taaskasutusest. Ürituse fookuses on katki läinud koduelektroonika. Iseremontimist juhendavad oma ala tippspetsalistid (elektrikud, elektroonikud, IT-mehed jne.), kes annavad nõu nii seadmete tööpõhimõttetest arusaamisel kui ka vigade leidmisel ja remontimisel.

Tooge asju, mida tahate parandada: kohvimasinad, kuvarid, televiisorid, arvutid, võimendid, raadiod, keedukannud jne. Anname nõu ka arvuti tarkvara osas tekkinud probleemidele. Remondikohvikus “Pööning” on avatud baar, kus on saadaval kohvi/õlut ja suupisteid.

Kui teil on mõni konkreetne aparaat, mida soovite remontida, siis andke sellest teada Skeemipesa Facebooki lehel https://www.facebook.com/skeemipesa. Siis näeme, kas saame aidata.

Kaalu LCD ekraan vajas jootekolviga motiveerimist

Kaalu LCD ekraan vajas jootekolviga motiveerimist

Peale remonti on kaal korras :)

Peale remonti on kaal korras 🙂

Vanas kõlaris olnud kondekas oli surnud

Vanas kõlaris olnud kondekas oli surnud

Peale kondeka eemaldamist kõlar mängib jälle

Peale kondeka eemaldamist kõlar mängib jälle

Oled sa selle ala spetsialist, õnnetu seadmeomanik või põneva sündmuse huviline, tule kohale ja võta osa! Registreeru üritusele Facebooki vahendusel!
Remondikohviku üritust aitavad läbi viia Skeemipesa, kohvik Pööning ja Help Desk Lapikud.

Toimumisaeg
Laupäev, 14/09/2013
12:00 - 18:00

Asukoht
Kohvik Pööning
Akadeemia tee 24
Tallinn